Önümüzdeki günlerde ülkemizde resmi yollardan satışa sunulacak Samsung Galaxy S2'nin fiyatlandırması belli oldu.

samsung galaxy s2 Samsung Galaxy S2nin Türkiye fiyatı belli oldu

20 Haziran itibarı ile Hepsi Burada stoklarına giriş yapacak olan model, 25 Haziran'dan itibaren de tüm operatörlere ait satış noktalarında ve elektronik marketlerde satışa sunulacak. Peşin alım fiyatı 1.699 TL olarak belirlenen cihaz, Turkcell tarafından düzenlenecek kampanya ile 89 TL x 24 ay'lık kontratla alınabilecek. Aylık 250MB bedava internet paketi verecek ayrıca Turkcell. Paket dahilinde bedava konuşma vs. olup olmayacağı ise belli değil ancak toplamda 2136TL'ye geldiği için muhtemelen haftasonu konuşma/sms bedava türü bir promosyonu da dahil ederler.

Bu arada eğer Samsung Türkiye sitesi üzerinden öntalepte bulunmak isterseniz buraya alalım sizi. Formu doldurup yollamanızın ertesinde bazı hediyeler kazanabilirsiniz. Ki bunların arasında telefona özel masaüstü dock'u da bulunuyor.

Önceki haberimizde dediklerimizi de yeniden bir anımsatmakta fayda var:

… haftasonu yolum Sirkeci'ye düştüğünden Doğubank'a da gidip bir sordum. Her zamanki gibi 'tutturabildiğine' sistemi hakim. :) Eğer sıkı pazarlıkçıysanız 1250TL'ye kadar alabilirsiniz. Aklınızda olsun ama hangi versiyon olduğu belli değil oradaki cihazların. Samsung'un kendi işlemcisi Exynos/Orion ile geldikleri kesin ama büyük ihtimalle ilk çıkan 1GHz'lık işlemci hızına sahip partilerden olabilirler. Ayaküstü root atamadığımızdan kesin birşey diyemiyoruz. :) Resmi geleceklerin 1.2GHz'lık versiyon olma ihtimali kesin olmamakla birlikte kuvvetli. NFC özelliği de yok keza. Gerçi resmi yollardan satılacaklarda da olmayacak o özellik. (İşlemci türü ve NFC detayları bu haberimizde.)

Bu arada root atmamıza gerek yokmuş, direkt Quadrant uygulamasını kurup işlemcinin tüm detayları hakkında bilgi edinebiliormuşuz. (@xmRipper'a da teşekkür edelim bu vesileyle) :)