HTC'nin mali şefi Samsung Galaxy S IV'e dair yorumlarını Twitter aracılığıyla yaptı.HTC One crashing Galaxy S4 party 456x610 HTCnin mali şefi Ben Ho Twitterdan Samsung Galaxy S IVü eleştirdi

Dün gece, Türkiye saatiyle gece 01:00'de başlayan ve 02:00'e kadar devam eden Samsung Galaxy S IV resmî tanıtımın sonrasında, organizasyonun yapıldığı ortamda diğer akıllı telefon üreticileri de kalabalıktan yararlanmak adına çeşitli aktiviteler gerçekleştirdiler. Bunlar arasında HTC, dışarıdaki kişilere sıcak çikolata dağıtımı yaparken aynı zamanda bu ay sonu ya da Nisan başında satışa çıkması beklenen One modeline dair bazı bilgiler de paylaştı. 

HTC'nin mali şefi konumunda olan Ben Ho, '#theNextBigFlop' hashtag'ı ile Twitter'da Samsung'un yeni amiral gemisine dair çeşitli yorumlarda bulundu. Eleştiriyi HTC yetkilileri yaptığından dolayı doğal olarak malzeme kalitesi konu içerisinde fazlasıyla geçiyor. Yani Samsung'un Galaxy S IV'te kullandığı plastik malzemenin dayanıklılık anlamında zayıf kaldığını ve ekran büyümesinin haricinde pek fazla bir değişiklik yaşanmadığı Ben Ho tarafından özellikle belirtildi.