İçeriğe atla

Fotoğraf

Yapı Kredi Bankası Üyelik Ücreti

- - - - -

• Please log in to reply
26 replies to this topic

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Meslek hayatıma başladığım da çalıştığım kurumum tarafından maaşlarımız Yapı Kredi Bankasına yatmaktaydı.Maaş hesabı açtığımızda bize kredi kartı da verdiler.

Yaklaşık 4 yıldır bu bankanın kredi kartını kullanıyorum.Geçmiş 3 yıl boyunca bu karta herhangi bir üyelik ücreti ödemedim. Kabul edilebilir önerilerilerde bulunduklarından dolayı bende bu önerileri kabul ettiğimden dolayı bu zamana gelinceye kadar üyelik ücreti ödemedim.

Bu kart için her yıl Haziran aylarında üyelik ücreti adı altında ekstrelere ücret yansıtılıyor.

Benim Haziran 2006'da ekstremdeki üyelik ücreti miktarı 30YTL gibi bir ücretti.Müşteri hizmetlerine arayıp itiraz ettiğimde bana bir öneride bulundular. Bu öneri şu şekildeydi. Önümüzdeki 3 ay boyunca 450YTL kadar karttan harcama yaparsanız üyelik ücreti ödemeyebilirsiniz diye. Bende kabul ettim. Zaten benim aylık o zamanlar bu karttan yaptığım harcama miktarım zaten 400YTL civarıydı.

Haziran 2007 ayında ekstreye yansıttıkları üyelik ücreti miktarı ise 40YTL idi. O zaman aynı uygulamaya gittik. Üyelik aidatının ekstrede görünmesinden sonraki 3 aylık dönemde benden 750YTL harcamada bulunmamı istediler. Bu durumda üyelik ücreti almayacaklarını söylediler.

Ne olduysa bu sene oldu. Kredi kartım bana hiç sorulmadan Gold World karta yükseltildi. Normal kredi kartımın kullanım süresi dolmasından dolayı yeni kart göndermeleri gerekiyordu. Bu yeni kartı Gold'a yükseltip öğle göndermişler.Bu kartı bu ay içinde Kurye.net denilen kurye firmasından teslim aldım. İşin ilginç yanı bu ayki ekstremdede Gold kredi kartına ait üyelik ücreti yansımış.Öncelikle daha yeni teslim aldığım bir kredi kartından hemen üyelik ücreti almaları resmen müşterisinden para çalmak oluyor.

Yapıkredi Müşteri hizmetlerini aradım. Neden böyle birşey yapıyorsunuz.Siz müşterileri kazanmak istemiyorsunuz, müşterilerinizi kaybetmek istiyorsunuz dedim. 60YTL'nin çok yüksek bir miktar olduğunu söyledim. Onlara göre yüksek değilmiş. 1 yıl boyunca bu kredi kartıyla ilgili bir sürü masraf yapıyorlarmış. Bu kanuni haklarıymış gibi şeyler söyledi. Bence hiç kanuni hakları değil. Zaten bu kredi kartından 4 yıl boyunca çok miktarda para kazanmışlardır. Benim yaptığım her alışverişten dükkan sahiplerinden oldukça yüksek bir miktarda para kazanıyorlar. Ayrıca benim yaptığım her türlü alışverişlerden alışveriş yapılan iş yerlerinden para kazanıyorlar.

Ben olmasam, ben onların kartını kullanmasam hiçbir gelir elde edemezler. Bu sene bu 60YTL'lik üyelik ücretini iptal ettirebilmem için önümüzdeki 3 aylık dönem boyunca 1650YTL bu karttan harcama yapmam gerekiyormuş. Ben bir öğretmenim ve devlet memuruyum. Bu insanlar bizi ne zannediyorlar. Biz para babası değiliz. Yada ticaretle filan uğraşmıyoruz.
Yapı Kredi Bankası müşterilerinin arasında çifte standart uyguluyor. Birçok müşterisinden de üyelik ücreti adı altında da bir ücret almıyor.
Bunların hepsini müşteri hizmetlerindeki görevliye de anlattım. Bundan sonraki dönemde ilk işim protesto olarak, Yapı Kredi Bankasında ki tüm hesaplarımı kapattırmak ve kredi kartınının bütün borcunuda kapatıp iptal ettirmek.

Herhalde bir banka müşterisini ancak bu şekilde küstürebilirdi. Bu bankada Yapı Kredi Bankası.

Hellcat

Hellcat
  • Üye
  • 1.133 Mesaj sayısı:
Soyguncu hepsi. Kredi kartım yok derdim yok çok şükür smile.gif

DrÇakır

DrÇakır
  • Moderatör
  • 15.651 Mesaj sayısı:
Bankaların kredi kartları üzerinden bu tür ücret alması kanunla yasaklanacaktı. Ancak araya bu sçma kapatma davası girdi. Umarım İşler düzelir ve bu aptal ücreti ödemek zorunda kalmayız.

srknlvnt

srknlvnt

sensei

• Yönetici
  • 4.264 Mesaj sayısı:
Sadece kredi kartı değil. smile.gif
Yaklaşık 4 yıldır Garanti bankasının vadesiz banka hesabını ve internet bankacılığını kullanıyorum.Geçen bu 4 yıl içinde yıllık iki defa olmak üzere 7 YTL gibi bir ücret alıyorlardı.Bu yıl ne değişmişse 50 YTL gib bir ücret keseceklerini söylediler.Bende hesabı kapatmak için işlem başlattım.Bu 50 YTL'den muaf olabilmek için otomatik ödeme talimatı verebileceğimi söylediler ama ben bankadan soğuduğumu ve bir daha kullanmayacağımı söyledim müşteri hizmetlerine.Otomatik ödeme talimatım yok ama 50 YTL de hala kesilmemiş.Bakalım kim kazanacak. smile.gif

Nihilix

Nihilix
  • Üye
  • 2.083 Mesaj sayısı:
Safranbolu, benim de güzel İş Banka'm sağolsun geçen sene aynı haltı yapmıştı bana. Bloğumda yazmıştım. Önce bankaya itiraz ettim, işe yaramayınca Tüketici Heyeti'ne gittim. Heyetin kararıyla yaklaşık 2 ay gibi bir süre sonra çektikleri yıllık masrafı geri yatırmak zorunda kaldılar.

Bildiğim kadarıyla bunun hukuki bir yanı yok. Bankaların kredi/mevduat hesabı kartlarını kullanıyorsak, zaten bizim üzerimizden para kazanıyorlardır. Yani verdikleri hizmetin karşılığını alıyorlar. Bir de üstüne kart masrafı falan filan alınması soygunculuk oluyor, başka birşey değil.

Tüketici heyetine gidin bence.

necronomicon

necronomicon
  • Üye
  • 123 Mesaj sayısı:
ALINTI(Serkan LEVENT @ 25-06-2008, 15:33:37) Mesajı Gör
Yaklaşık 4 yıldır Garanti bankasının vadesiz banka hesabını ve internet bankacılığını kullanıyorum.Geçen bu 4 yıl içinde yıllık iki defa olmak üzere 7 YTL gibi bir ücret alıyorlardı.Bu yıl ne değişmişse 50 YTL gib bir ücret keseceklerini söylediler.Bende hesabı kapatmak için işlem başlattım.Bu 50 YTL'den muaf olabilmek için otomatik ödeme talimatı verebileceğimi söylediler ama ben bankadan soğuduğumu ve bir daha kullanmayacağımı söyledim müşteri hizmetlerine.Otomatik ödeme talimatım yok ama 50 YTL de hala kesilmemiş.Bakalım kim kazanacak. smile.gif

sanal kartınız var mı?

calugor

calugor
  • Üye
  • 640 Mesaj sayısı:
banka nasıl para kazanacak, müşteriyi soyarak

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Zaten bu üyelik ücretleri hava parası gibi birşey. Benim cebimde 2 farklı bankaya ait kredi kartı var. Biride Yapı Kredi World kart. En çok ta bu kartı kullanıyorum. Ama yaranamamışım demek ki. Eğer üyelik ücretini iptal ettirmezlerse, kartımı iptal ettireceğim.

Tayfunn

Tayfunn
  • Moderatör
  • 1.987 Mesaj sayısı:
arkadaşlar bu bütün bankaların para kazanma poltikası.

parası olandan almaz ama parası olmayandan fazla fazla alır.

bendede yapıkredi var. bu yılın şubatında aynı sebepten uyuz oldum ve gittim kapattım. şubedeki akıllı müşteri temsilcisi kartımı ve banka hesabımı kapatmamış ve dosyalar işleme geçmemiş sadece kredi kartımı kapatmış oda sözde kapatma. yaklaşık 2 ay sonra beni aradılar ve siz bizim değerli müşterilerimizdensiniz sizi kaybeymek istemiyoruz size bir önerimiz var dediler;
yeniden kredi kartı verelim, limiti ne kadar istiyorsanız yapalım, yıllık kart ücreti 2008 için almayalım (seneye isterseniz napıcam ben bundan şikayetçi olduğum için kapattım = yanıt = telefon bankacılığını arayarak şikayetinizi belirtin sorunuzu çözülür.) devam etti ve ; kartınızın içine 10 ytl world puan kalmış 30 ytl de biz verelim kartı size gönderelim. sonra kabul ettim ve aldım.
ve benden aynı safranbolunun sorduğu gibi bu tarz hava paraları vermek istemiyorum dedim.. bir güzel bir açıklama geldi;
banka hesaplarınızdan belirli bir ücret almak zorundayız ki haliyle birsürü müşterimiz için hizmet veren yerler var ve bunun bir şube için masrafı sadece şube kirası aylık 25.000 ytl ve biz sizden sadce yıllık 42 ytl alıyoruz.. bana az da olsa tamam bunu alabilirsiniz gibi geldi ve tamam dedim ona kabul ama kredi kartından alma mantığını söyleyin hadi dedim ; aslında ondan almamaz lazım dedi ve işte o an yakalandı ve bende ödemiyorum dedim smile.gif müşteri temsilciside bu kesinti yansıtıldığında çağrı merkezine iletmemi ve işlem yapılabilieceğini söyledi..

son söz olarakda türk bankaları çok para kazanıyor... çünkü insanların sırtına binmeyi iyi biliyorlar.

stacer

stacer
  • Üye
  • 18 Mesaj sayısı:
ALINTI(necronomicon @ 25-06-2008, 23:56:46) Mesajı Gör
ALINTI(Serkan LEVENT @ 25-06-2008, 15:33:37) Mesajı Gör

sanal kartınız var mı?

Garanti Bankasında Vadesiz Hesabım Bulunmakta Ve Sanal Kredi Kartı da mevcut
Yaklaşık1 yıl önce Kart ücreti adında 30 ytl lik bir ücret kesimi yaptılar . Müşteri hizmetleri size soyledikleri gibi otomatik odeme talimati verin dediler.

Evde Bulunan her türlü faturayı ( elektrik , su , doğalgaz , telefon , adsl ) otomatik ödeme talimati verdim . 1.5 Senedir kart aidati almıyorlar .

M.Ali Yetiş

M.Ali Yetiş
  • Moderatör
  • 8.949 Mesaj sayısı:
Yahu hayatımda Yapı Kredi kadar aptal bir kredi kartı yönetim ekranı olan bir banka daha görmedim.

Örneğin 100 lira borcunuz var ve 5 lira bir süre sonra 15 lira böyle parça paçra ödediniz. Yapı kredi ne kadar borcunuz daha kaldığını ne internet şubesinde ne de bankamatikte göstermiyor. Oturup ekstreyi elinize alıp kendiniz hesaplıyorsunuz. Süper yaa. laugh.gif

RayTracer

RayTracer

Sinirbaz Salo

• Moderatör
  • 1.458 Mesaj sayısı:
Bu kullanım ücretleri hakkaten saçmalık. Paramı hesaba yatırıyorum kullanıyorlar, kredi kartından komisyon alıyorlar veya belli bir süre sonra ödemeyi yapıyorlar parayı kullanıyorlar. Şu halde para kazanırken hesap/kk kullanım ücreti ne demek?

Dün finansbank tan aradılar. üye mağzalarından(90bin taneymiş) nakit alışveriş yapıyormuşum. bilgilerime ordan ulaşmışlarmış. ben hiçbir alışveriş yaptığım yere telefon ad soyad adres bilgimi vermiyorum ki! neymiş ki o üye mağazalarınız sayar mısın? dedim. 5 tane saydı(boyner falan sayıyor). Gerisi? dedim. Cevap yok. Herneyse.. Bilgilerimi nereden* buldukları da meçhul... Biraz soru sordum konu kullanım ücretine falan geldi. Ben size kart kullanarak zaten para kazandırıyorum neden kullanım ücreti alıyorsunuz? dedim. Yine cevap yok. Kartı istemedim. Böyle yaptıkları sürece de Kredi kartı almayacağım. İhtiyaç olunca babamdakini kullanıyorum. Babam kullanım ücreti de almıyor. Limit de sağlam. oh mis..

M.Ali Yetiş

M.Ali Yetiş
  • Moderatör
  • 8.949 Mesaj sayısı:
Garanti ile çok sık çalışıyorum. Otomatik ödeme verip hesap işletiminden yırttım. Kart ücretini de ödüyorum. Gerçekten sağlam çalışıyorlar.

Finansbank ise uzak durmanız gereken yegane bankalardan. En basitinden 4440900 arayın bakalım ne kadar zaman alacak. Size daha önce finansbank ile yapmış olduğum bir görüşmenin süresini gösteren bir ss yolluyorum. Yanlış okumuyorsunuz. Evet tam 38 dakika bekletildim. 2 dakika fırçaladım ve kapattım.

Eklenen dosya(lar)

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Vay be arkadaşlar konu başlığıda almış yürümüş. Neyse ben bir kere daha görüştüm müşteri hizmetleri ile.

Tayfunn

Tayfunn
  • Moderatör
  • 1.987 Mesaj sayısı:
@ m.ali bende finansla çalışıyorum ama o işleminde bir taktiği var hep banka kazanacak die bir durum yok ya birazda biz kazanalım. işte sana tiyo;

internet şubesine girdikten sonra birebir iletişime basıyorsun ve ordan beni ara butonuna basıp ne zaman aranmak istiyorsan şeçiyorsun. onlar seni o saat dilimi ve tarihi içerisinde arıyorlar.

Bu mesaj Tayfunn tarafından düzenlendi: 28 Haziran 2008 - 20:09

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Önümüzdeki ay eğer üyelik ücretini iptal ettirmedilerse, kartı ve bankadaki bütün hesaplarımı kapattıracağım. Son zamanlarda yapıkredi bankasında bir tutarsızlık var.

Bundan önceki ayki kredi kartı ekstresinde hesap hatası var. Birkaç kuruş(40 kuruş) genel toplamda fazla göstermişler.

Ben her ay kredi kartlarımı en ince ayrıntısına kadar hesaplayan biriyim. Müşteri kaybetmek ne demek oluyor en azından bunu öğrenmelerini istiyorum. Birçok banka artık üyelik ücreti vs isim altında ücret almıyor. Sadece bu banka alıyor. Sanki araba vergisi ödüyoruz senelik. 60 YTL ücrette gerçekten çok fazla.

Bu mesaj Safranbolu tarafından düzenlendi: 05 Temmuz 2008 - 23:11

Gonuldagi

Gonuldagi

Gulibik

• Üye
  • 1.041 Mesaj sayısı:
Vallaben bu bahsedilen ücretlerin hiç birini ödemiyorum hatta kredi aldım alınan komisyonu bile geri almaya hak kazandım 4 5 tane kredi kartım var kart ücretlerini ödedim tüketici heyeti kararıyla hepsini geri aldım Garanti üç yıllık World 2 yıllık Akbank 1 yıllık HSBC bir yıllık ve keridi komusyonu + hesap işletim ücreti toplam tahsilat 20+25+30+35+30+35+35+217,5 = ? biggrin.gif YTL

Bu mesaj Gonuldagi tarafından düzenlendi: 07 Temmuz 2008 - 20:15

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Sevgili @Gonuldagi bende o zaman bu üyelik ücretlerini geri isteyeyim. 4 yıldır Garanti bonus kullanıyorum. Ek kartına üyelik ücreti almıyorlar, asıl kartında üyelik ücreti fazla olmadığı için ödedim. Ama aslında hiç ödemek istemedim ama o sıralar karttan çok fazla taksitli alışveriş yapmıştım. Yapıkredi'den şu ana kadar üyelik ücreti ödememiştim. Bu seferde ödemedim ama bir sonraki ay faiz yansıtacaklardır.
Şimdi bende tüketici hakem heyetine gideyim diyorum. Sizin bu söyleminiz beni cesaretlendirdi.

Gerekli başvuru dilekçesini, bilgileri paylaşırsanız sevinirim.

DDGuclu

DDGuclu
  • Üye
  • 509 Mesaj sayısı:
Aynısı benim başıma Akbank'ta geliyor. Adamlardan kredi kartım bile olmamasına rağmen 6 ayda 1 kere 3-6 ytl civarında bir para alıyorlar bankamatik hesabımdan. Gittim sordum. Sanki ödül veriyorlarmış gibi bir de siz öğrenci olduğunuz için bu kadar az alıyoruz dedi. Afalladım kaldım öyle. Ama Akbankla işim bitti. Yakında tüm paramı alacağım kendilerinden.

Bir yandan da Finansbank öğrenci kullanıyorum, 200ytl limiti vardı, zor bela 500 mü ne yaptılar sağolsunlar. Yıllık ücret falan almıyorlar sanırım ya da ben takip etmedim tam bilmiyorum.

Yapıkredi'nin bu son dönemdeki değişimi tamamen Koç ile birleşmesinden olabilir mi acaba? Sistemlerini tamamen baştan yapılandırıyorlarsa bu hesap hataları ondan olabilir. Ayrıca Koç'un ne kadar cimri olduğunu biliyorum ve duyuyorum. Daha çok kazıklar bizi bu banka.

Ama hangi banka iyi derseniz? İnanın bilmiyorum ama garanti fena değil gibi. HSBC'de kullanılabilir. Halkbankasından kredi kartı alın, HSBC kartın faydalandığı her kampanyadan faydalanabiliyorsunuz smile.gif Bilmeyenler için bir ek bilgi olsun bu da...

Nakit para en iyi paradır. Sadece taksit yaptırmak için kullanıyorum kredi kartını. Onun haricinde ayda maksimum 20 30 ytl nakit kullanırım. Ona gçre de bütçemi ayarlarım. ( Annemle her zaman kavga ederiz. Fazla para yolladığından bile bütçemdeki hesapları bozduğu için kızdığım olmuştur smile.gif )

DDGuclu

DDGuclu
  • Üye
  • 509 Mesaj sayısı:
Benim annem de Halk Bankasında miüdür. Ondan ne ne değildir az buçık biliyorum. Şu ana kadar öğrendiğim en önemli şey hakkınızı sonuna kadar ararsanız kesinlikle alırsınız.

Bizim bir arkadaş var. Paraları da var allah için. Kredi kartlarının limiti de yok. Ama ödemiyorlar 6 ay 1 sene. Sonra gidiyorlar, banka ile anlaşıyorlar. Biz şu kadar ödicez kabul ediyormusunuz diye. Banla da ne hikmetse kabul ediyor. Anlamadım ne alaka. Ayrıca en iyi hizmetlerini de onlara veriyorlar. Arkadaş yeni kart istedi ertesi gün hem de şu özel yapım kartlardan geldi. Enteresan... Demek ki ne kadar çakal olursanız banka size o kadar iyi davranıyor. (Garanti)

@Safranbolu: Babam ba öğretmen. sen dedikten sonra bir sorayım bakalım o kadar ödüyor mu her sene kredi kartı ücretini. Ödemiyorsa size taktiğini söylerim. Ama yanlış hatırlamıyorsam, aylık belli bir harcamanın üstüne zaten almıyorlar bu ..........ler..

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
ALINTI(DDGuclu @ 08-07-2008, 09:54:26) Mesajı Gör
@Safranbolu: Babam ba öğretmen. sen dedikten sonra bir sorayım bakalım o kadar ödüyor mu her sene kredi kartı ücretini. Ödemiyorsa size taktiğini söylerim. Ama yanlış hatırlamıyorsam, aylık belli bir harcamanın üstüne zaten almıyorlar bu ..........ler..

Bana 3 ay boyunca 1600 ytl harcama yaparsam bu ücreti almayacaklarını söylediler. Zaten her sene bu teklifi yapıyorlardı. Ama bu kadar yüksek bir değer değildi söyledikleri. Geçen ay kartımı Gold karta yükseltmişler, ondan dolayı sanırım Gold kartın üyelik ücreti yüksek. Birde 1600 YTL gibi bir barajı kartın Gold olmasından dolayı oluşturdular. Fakat daha kullanmadığım Gold kartım için hemen üyelik ücreti istemeleri son derece yanlış. 1600YTL değeride bir devlet memuru için bana göre çok fazla.
Gerçi ben World karttan ayda en az 500 YTL harcama yapıyorum. Ama bu demek değilki önümüzdeki aylarda da bu kadar harcama yapabileceğim anlamına gelmiyor. Şimdiye kadar belki de* neredeyse tüm harcamalarımı World kart üzerinden yaptım. Ben pek fazla üzerimde nakit para taşımam. Üzerimde nakit para taşımaktan rahatsız olurum. Daha çok kart kullanmaya özen gösteririm. Bana göre ben Yapıkredinin bir numaralı müşterisiyim. Tüm harcamalarımı neredeyse bu kart üzerinden yapıyorum. Elimde bonus kartta var fakat onu çok nadiren kullanıyorum. Taksitli kampanyalarda kullanıyorum lazım olduğu zaman. Yoksa pek fazla kullanmıyorum. Elimde Access ve Cardfinans'ta vardı. Fakat onları üyelik ücretleri yüzünden iptal ettirdim. CardFinansın sadece şu anda sanal kartı var. O da zaten internet bankacılığında tanımlı. Onuda internetten alışverişlerde kullanıyorum.

burada* benim zoruma giden Yapıkredinin müşterisinin enayi yerine koyması. Telefon görüşmelerim sonucunda da çok fazla alakadar olmayıp, hep kendi haklılıklarını savunmaya çalıştılar. Açıkçası bu kadarına pes dedim. Eğer bu ay gelen ekstrede üyelik ücretini iptal etmedilerse, birde üzerine faiz filan* işletirlerse çekecekleri var benden.

DDGuclu

DDGuclu
  • Üye
  • 509 Mesaj sayısı:
Eğer babamdan almıyorlarsa sanırım aylık bin ytlye yakın harcama yaptığı için olabilir. Bizim ailede genelde harcamalar 2 kart ile yapılır. World ve Halk bankası. Sanırım onlar da fazla nakit kullanmıyorlar. Ama şu ana kadar hiçbir zaman bankaya faizli ödeme yapmadılar. Hep hesaplarını bildiler. Umarım ders alırım smile.gif

Gonuldagi

Gonuldagi

Gulibik

• Üye
  • 1.041 Mesaj sayısı:
Tütektici Hakemheyetine başvurmadan önce elinizde olması gerken belgeler

1- Kredi kartı Ekstreniz (Üyelik ücreti nin bulundugu ekstre)
Yada ATM den yine üyelik ücretinin bulunduğu ayın dökümü.

Bu belgeyi alıp Bulunduğunuz il Yada İlçenin Kaymakamlığına/Valiliğine gidiyorsunuz
Tüketici Hakem Heyetinden size bir form veriyorlar dolduruyorsunuz ekstreyle birlikte plastik doyaya koyup Tüketici Hakem heyetine teslim ediyorsunuz. Engeç 3 ay sonra size paranın iade edilmesi konusunda bir yazı geliyor Önceleri bankalar mahkemeye itirazda bulunuyordu şimdi onuda yapmıyorlar aradan bir müdet geçtikten sonra bankayı ararsınız yada onlar kendisi iade ediyor şimdi buraya bi Mahkeme kararı örnek foto koyayım.

Tüketici Hakem Heyeti Üyelik Ücretinin iadesine karar verdiğinde Garanti Bankası Tüketici Mahkemesine itirazda bulundu ve oradanda aynı sonuc çıktı 3 yıllık ücret iade oldu.

Gonuldagi

Gonuldagi

Gulibik

• Üye
  • 1.041 Mesaj sayısı:
World kard benden 3 ay boyunca 2850 YTL harcama yapmamı istedi smile.gif Geçenyıl 750 YTL idi
neyse ben o kadar yaparım umarım yapamasamda Tüketici hakem Heyeti Abilerim var onlar alır
Üyelik ücretini hemen iptalettiler 2850 Ytl yapamazsan tekrar yansıtacaklar bende THH Abilerime şikayet etcem roll.gif

Eve gelip giden polis bile çıldırdı abi yeter yahu* sende kaçtane kart var dedi Bende çok var dedim
O zaman sen benim yanıma hafta bir uğra dedi roll.gif

Valla bende kabahat yok Sanayi bakanlığı ve Bankalar Birliği anlaşsın yoksa artık bende bundan sonra bankalara yok yere Resmi makamları meşgul etmekten 3000 YTL lik Tazminat davası açacam nono.gif

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Teşekkür ederim @Gonuldagi paylaşımın için.