İçeriğe atla

Nokia X3

• Please log in to reply
9 replies to this topic

By_ENDER

By_ENDER
  • Misafir
arkadaslar oncelikle merhabalar cep telefonum bozuldu.Yeni cep telefonu alacağım* nokia x3 modelini gordum arastırdım güzel bir cihaza benziyor kullananların yorumlarını ve görüşlerini bekliyorum iyi günler...

cccccc

cccccc
  • Misafir
nokia os tam olarak nedir

OVDT

OVDT
  • Misafir
Bu telefon Symbian işletim sistemi kullanmıyor. Nokia OS kullanıyor.  Fiyatı da 300-350 TL arası. Fena değil. Şık bir telefon. Internet ile fazla işiniz yoksa tercih ederdim. Internet ile çok fazla haşır neşir iseniz biraz sıkıntı yaratır.

OVDT

OVDT
  • Misafir
Nokia OS, Nokia'nın kendi  cep telefonlarında kullandığı bir işletim sistemi. Symbian kadar esnek değil. Java ME tabanlı bir işletim sistemi. Kötü birşey değil elbette ama cep telefonuna yükleyeceğiniz programları belirliyor.

yolcu

yolcu
  • Misafir

nokia x3 symbian s40 6. sürümü kullanıyor. os sistemli değil yani....

KubilaY

KubilaY
  • Misafir

Telefonu 355 tl ye Aldım Çok Memnunum ve Kulaklık OlmadaN Radyo Çalması Ek Özellik Olarak Güzel bi Düşünce. Düşük Gelirliler İçin Güzel Telefon .Alan Kişi Memnun KalacaktıR

emrah

emrah
  • Misafir

arkadaslar nokıanın bu modelını kesınlıkle tercıh etmeyınız ben 5 aydır kullanıyorum bır gram memnun degılım bakın cok cıddı soyluyorum alacak olan arkadaslarım paranızı bosa vermeyın

murat

murat
  • Misafir

Emrah sen telefonun neyinden şikayet ediyosun bi de onu yazsaydın. Alacak karkadaşa tavsiyem eğer öyle oyun ve programla çok işi olmayacaksa alsın eğer bunlarla uğraşacaksa tabi ki sis. işletim sistemli bi telefon öneririm. Ama tasarım ve müzik konusunda çok ideal bi telefon ama şarj konusunda sıkıntılı olan çok insan var ben kullanıyorum bazen 2 bazen 1 gün gidiyor.

casr

casr
  • Misafir

@emrah sen bence  başka telefon ile karıştırıyorsun X3 ' ü

Neyse X3 bende kullanıyorum gayet memnunum fiyatına göre çok iyi bir telefon ;)

emrah yılmaz

emrah yılmaz
  • Misafir

arkadaslar bence gercekten ıgrenc otesı bı telefon suan hala kullanmaktayım ama en kısa zamanda satıcam ses olarak hıcte guzel degıl yolda gıderken telefonum calıyo duymuyorum yanu sankı tıtrresımı hıc yok gıbı etkısız kasa hemen yıpranıyo fılm serıdı cabuk arıza verıyo yanı ben bu telefonu ılk cıktıgından berı kullanıyorum paranızı cope atmayın