İçeriğe atla

Fotoğraf

Oyun Mouse'u Önerisi

• Please log in to reply
11 replies to this topic

drury

drury
  • Üye
  • 64 Mesaj sayısı:
Arkadaşlar selamlar, şu son crysis online oynama mevzusundan elimdeki mouse'u artık değiştirmem gerektiğine karar verdim. Zira kullandığım mouse oyuncu mouse'u değil. Zırh vs değiştireyim nano suitimde derken paso öldüm:)) Daha önce bzim sitede de incelenen 3 üründe kararsızım. Bütçem 90-100 TL arası 3 tane de marka var önümde.

1. si emektar Logitech G500, ürün eski bir ürün ama genelde hep memnun kalmış kullananlar. Fiyatı 75-85 TL arası değişiyor.

2. si TTesports Black Fare, bu ürün yeni incelemesini vs de okudum ama kullanan yok daha galiba pek yorum görmedim internette. 90- 100 TL arası fiyatı var.

3. sü ise CM Storm fare, bu üründe mouse pad hediyeli 110 TL'ye satılıyor. Makro seçeneği fazlaymış o yönüne vurgu yapılmş.

Siz olsanız hangi ürünü alırdınız? Teşekkür ederim şimdiden yorumlar için.

Digitaldrop

Digitaldrop

EvilMod

• Moderatör
  • 5568 Mesaj sayısı:
http://www.teknobiyo...-usb-siyah.html
Bunu alırdım nitekim öyle yaptım :), O mouseların yapip bunun yapamayacağı birşey yok. Fiyat zaten ortada.

http://www.pclabs.co...are-incelemesi/
Bu da mouse'un pclabs incelemesi.

Bu mesaj OnrA tarafından düzenlendi: 07 March 2011 - 09:38

Lawnmower

Lawnmower

LOTT

• Moderatör
  • 5775 Mesaj sayısı:
Logitech G500 kullanıyorum. Daha önce farklı markaları da kullandım. Eğer paraya kıyıp Razer filan almayacaksan G500'ü şiddetle öneririm. Her konuda başarılı. Hem ele güzel oturuyor, hem de hassasiyeti çok iyi.

alternatiwe

alternatiwe

Azman Üye

• Üye
  • 2286 Mesaj sayısı:
A4 XL-747H kullanıyorum. Ek ağrlıktır, makrodur, 400-3600dpi ayarlı laser sensördür, ne ararsan var yani. Biraz tuşları az ama fiyatına göre uygun, gerçi o bütçeyi ayırabiliyorsan seni kesmeyebilir.

A4 Tech XL-747H Lazer Oyuncu Mouse USB

Digitaldrop

Digitaldrop

EvilMod

• Moderatör
  • 5568 Mesaj sayısı:
Aklıma bir mouse daha geldi ama bütçeni zorlayabilir, buradaki fiyati çok iyi :)

http://urun.gittigid...0QQidZZ36572976

Razer Tron

Kckege

Kckege
  • Üye
  • 138 Mesaj sayısı:
Gigabyte GM-M8000 var bir de istersen Alienware TactX'e bak.

drury

drury
  • Üye
  • 64 Mesaj sayısı:
Bir adet G500 aldım arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız ve yardımlarınız için:))

Lawnmower

Lawnmower

LOTT

• Moderatör
  • 5775 Mesaj sayısı:
Güle güle kullan. :)

By Rdv

By Rdv
  • Üye
  • 19 Mesaj sayısı:
g500 bende almayı düşünüyorum epey bi araştırdım güzel seçim yapmışsın...

Toshido

Toshido
  • Üye
  • 568 Mesaj sayısı:
birde şuna bak istersen . çok sağlamdır . uzun süre kullanırsın .

Lawnmower

Lawnmower

LOTT

• Moderatör
  • 5775 Mesaj sayısı:

Bu zaten G500'ün önceki modeli. G500 bunun yerine çıktı. Biraz daha fazla verip yeni modeli almak daha mantıklı değil mi?

Toshido

Toshido
  • Üye
  • 568 Mesaj sayısı:

Bu zaten G500'ün önceki modeli. G500 bunun yerine çıktı. Biraz daha fazla verip yeni modeli almak daha mantıklı değil mi?

anlaşıldı

Bu mesaj Toshido tarafından düzenlendi: 13 March 2011 - 20:22