İçeriğe atla

Fotoğraf

600-800 TL arası cep telefonu tavsiyesi

• Please log in to reply
10 replies to this topic

onurcakir1903

onurcakir1903
  • Üye
  • 214 Mesaj sayısı:
Selamlar arkadaşlar, 600-800 tl civarında bir telefon almak istiyorum. galaxy ace, wave 2, wildfire s arasında kaldım. Samsung, galaxy ace için resmi 2.3 güncellemesi çıkardı mı?Öyle çok fazla rom v.s. işlere girmeyi pek düşünmüyorum, eğer resmi güncelleme çıktıysa ace i öncelikli olarak düşünebilirim.Wave is donanım özellikleri bakımından ilgimi çekiyor.Hangisini almamı önerirsiniz?Şimdiden teşekkürler.

M75P

M75P

Yüksek gerilim

• Üye
  • 380 Mesaj sayısı:
Onlar haricinde bu daha mantıklı bir seçim olur. http://www.hepsibura...=TELCEPHUAU8800

İncelemsini de buradan

Sirke

Sirke

Zrk(KO4)2(H2O)4

• Moderatör
  • 1.544 Mesaj sayısı:
Ideos x5'ten ben de bir tane almaya niyetlendim; ama şansıma, iletişim merkezinde kalmamıştı. :S

onurcakir1903

onurcakir1903
  • Üye
  • 214 Mesaj sayısı:
Bu huawei çin malı mı? :D

Lawnmower

Lawnmower

LOTT

• Moderatör
  • 5.948 Mesaj sayısı:
Çin malı. Yalnız, diğer çakma Çin malı telefonlarla karıştırmamak lazım. Huawei neredeyse tüm büyük üreticilere fason çalışan güçlü bir firma. Çoğu telefonun bağlantı modülünü onlar üretiyor. Piyasada satılan neredeyse tüm 3G modemler (Turkcell ve Vodafone'un modelleri mesela) Huawei üretimi. Ayrıca, baz istasyonu ve GSM şebekesi konusunda da çok güçlüler. Mesela, geçenlerde İngiltere hükümetine tüm Londra'nın yeraltı tren şebekesini "cep telefonu çeker" hale getirmeyi, yani tünelleri baz istasyonuyla donatmayı teklif ettiler. Üstelik, bunu "bir olimpiyat düzenleyen ülkenin diğer olimpiyat düzenleyen ülkeye hediyesi" olarak tamamen ücretsiz yapacaklardı. İngiltere parlementosu ileride bu şebekenin casusluk amacıyla da kullanılabileceğini öne sürerek teklifi reddetti. Ciddi ve güçlü bir firma yani, sadece kendi markalarıyla ürettikleri cihazların sayısı pek fazla değil. Çoğunlukla operatör markasıyla satılan telefonları (mesela Turkcell T10 ve T20) üretiyorlar.

ocean258

ocean258
  • Üye
  • 15 Mesaj sayısı:
hocam arastırırsan 800 cıvarında bulursun dıye dusunuyorum.. Lg Optımus Black tavsıye ederım sana.. 3 Aydır kullanıyorum tasarım,ekran kalıtesı parlaklıgı,şarj süresi super telefon,Android 2.2 froyo yuklu uygulama ve oyunda'da sıkıntı cekmıyorsun.. Fiyat olarak piyasadaki en iyi smartphone'lardan birtanesi bence. bakmanı tavsıye ederım.

bluexx

bluexx
  • Üye
  • 2 Mesaj sayısı:
Burayı dene...http://en-uygun.com

EmirGenc

EmirGenc
  • Üye
  • 8 Mesaj sayısı:
İstersen şurayada bi bak. urunmania

ismailct

ismailct
  • Üye
  • 32 Mesaj sayısı:
Galaxy Ace 2 al derim yada Galaxy Wonder bu modelde çok güzel paran varsa 1 ay içinde galaxy s3 900 liraya düşer zaten

SnakeEye

SnakeEye
  • Üye
  • 9 Mesaj sayısı:

Ben Galaxy Ace kullanıcısıyım aslında telefon fiyatına göre baya iyi durumda fakat senin kullanım alanların benim ki gibi ise otomatik olarak yetmiyecektir sana cünkü benimde uygulamalar vs derken sıkıntı çektiğim yakın zamanda değiştirmek istedigim bir cihaz ama memnunsuzluğum kendi açımdan yoksa telefonda sıkıntı yok. Başka telefonlara bakmanıda öneririm.

mehmetdemir

mehmetdemir
  • Üye
  • 11 Mesaj sayısı:

P705 LG Optimus L7 gayet başarılı bir ürün. tavsiye ederim. 600 tl civarında