İçeriğe atla

Fotoğraf

Bal markası önerisi

- - - - -

• Please log in to reply
12 replies to this topic

skyforce

skyforce
  • Üye
  • 61 Mesaj sayısı:
Evet arkdaşlar bana gerçekten kaliteli bal markası önerebilirmisiniz. Şimdiye kadar Bimdeki balkaşık markasını kullanıyordum. Bal genel bal kriterlerine uyuyor. Yani kavanozu açtıktan bir ay sonra şekerleniyor. Kaşığı bala bulayıp kaldırdığımızda akışında bir kesilme olmuyor. Fakat ucuz olması bende kafa karışıklığına neden oluyor.

Bir de önereceğiniz bal markası kalite olmasanın yanı sıra bulunabilirliği çok olan bir marka olsun. Şunuda unutmamak gerek mısır şurubuyla yapılan balın kar marjı çok yüksek olduğu için hemen hemen her şirket bu yola baş vurabiliyor. Mısır şurubununda neden olmadığı illet yok gibi.

Etrafımda market olarak bimden başka şok ve diasa var. Onun dışında yerel marketler var.

Lawnmower

Lawnmower

LOTT

• Moderatör
  • 5778 Mesaj sayısı:
Balparmak?

HepYek

HepYek
  • Üye
  • 4462 Mesaj sayısı:
Hepsini denedim, en kötüsü "hasbal"

Bu mesaj HepYek tarafından düzenlendi: 28 March 2012 - 22:25

alternatiwe

alternatiwe

Azman Üye

• Üye
  • 2286 Mesaj sayısı:

Balparmak?

Balparmak +1

Tahin & pekmez de önerebilirim :D

skyforce

skyforce
  • Üye
  • 61 Mesaj sayısı:
Sağolun arkadaşlar.....

Tesla

Tesla

Septik

• Üye
  • 963 Mesaj sayısı:
Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Öğrencilerimden arıcılıkla geçinenler var. Hakiki bal satıyorlar. Marka murka alayı fason o balların. Kargo ücretini karşılarsanız bikaç forum müdavimine bal ayarlayabilirim. Eğer Ağustos'u beklerseniz Ula Çiçekli köyünden alıp gönderirim. (balcılıkla geçinirler, hatta arıcılık meslek yüksek okulu bile var).

HepYek

HepYek
  • Üye
  • 4462 Mesaj sayısı:

Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Öğrencilerimden arıcılıkla geçinenler var. Hakiki bal satıyorlar. Marka murka alayı fason o balların. Kargo ücretini karşılarsanız bikaç forum müdavimine bal ayarlayabilirim. Eğer Ağustos'u beklerseniz Ula Çiçekli köyünden alıp gönderirim. (balcılıkla geçinirler, hatta arıcılık meslek yüksek okulu bile var).

ÖM atacağım bu konuda.

Tesla

Tesla

Septik

• Üye
  • 963 Mesaj sayısı:
Tmm HepYek

Digitaldrop

Digitaldrop

EvilMod

• Moderatör
  • 5568 Mesaj sayısı:

Balderesi, Bal Teknesi ve Osmanlı Bal Evi Markalı Ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarının Durdurulmasına İlişkin Genel Duyuru, (28.03.2012)

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğünün 27/03/2012 tarih ve 7458 sayılı yazısı ile yürütülen denetim ve kontroller sonucunda medya organları vasıtasıyla satışı yapılan, “Balderesi, Bal Teknesi ve Osmanlı Bal Evi” markalı ürünlerin sağlık için tehlikeli madde riski barındırdığı hususunda önemli şüpheli durumlar ve deliller tespit edildiği belirtilmiştir.

Bu kapsamda 5996 sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu’nun 21 inci maddesinin birinci fıkrasının (e) bendinde yer alan; “Gıda, Bakanlıkça belirlenen şartlara uygun olsa bile, gıdanın güvenilir olmadığına dair yeterli şüphe veya sebebin oluşması durumunda, Bakanlık söz konusu gıdanın piyasaya arzını kısıtlayabilir veya piyasaya arz edilen gıdayı toplatabilir.” hükmü gereği yukarıda ismi verilen markaların ürünlerinin şüpheyi oluşturan durumlar ortadan kalkana kadar piyasaya arzının durdurulmasına Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından karar verilmiş olup “Balderesi, Bal Teknesi ve Osmanlı Bal Evi” markalı ürünlerin görsel ve işitsel medya ortamından tanıtım ve reklâmlarının durdurulması için işlemlerin başlatılması talep edilmektedir. Bu itibarla yukarıda ismi verilen markaların ürünlerinin tanıtım ve reklamlarının yapılması halinde ilgili medya hizmet sağlayıcı kuruluşlar hakkında 6112 sayılı Kanun çerçevesinde işlem tesis edilecektir.

Tüm medya hizmet sağlayıcı kuruluşlara önemle duyurulur

Bilginiz olsun da :) Rtük sitesinden bu bilgiye ulaşabilirsiniz.

srknlvnt

srknlvnt

sensei

• Yönetici
  • 4264 Mesaj sayısı:
Bal reklamlarına en güzel cevap. :)

JCA

JCA
  • Üye
  • 9 Mesaj sayısı:
bally deresi öneririm. çekip çekip kendinizden geçersiniz. oh misssss

rizell33

rizell33
  • Üye
  • 0 Mesaj sayısı:
Kaliteli bal istiyorsanız bende kestane balı ve yayla balı mevcut. Yayla balı fazla alamadık bu sene ama senoz yayla balı var .
Kestane Balı- 70
İspir Yayla Balı- 80 (bitmek üzere)
Rize Senoz Yayla Balı - 150

(Kestane iki çeşit biri biraz sulu[göz balı değil] diğerine göre. sulu olan diğerinden daha acı.)
Kesinlikle hile fln yoktur . Hertürlü teste tabi tutulabilir. Sahtekarlık yok . Zaten balda fazla yok bu yıl. Bal biterse tanıdık güvenilir kişilerdende temin edilebilir. Fiyatlara bakıp Senoz daha iyi demeyin bizde kötü bal yok ...

irtibat mail : fahrettinyilmaz@yandex.com
f-yilmaz-@hotmail.com
mailden telefon veririm .

thefast4a

thefast4a
  • Üye
  • 0 Mesaj sayısı:

Arkadaşlar Kaliteli Sivas Yayla Balımız var.İmranlı ilçesinde kendimiz üretiyoruz.Süzme ve çıta halinde ballar mevcuttur.Kesinlikle hile filan* yoktur . Her türlü teste tabi tutulabilir. Sahtekarlık yok . Zaten balda fazla yok bu yıl. Fiyatlara bakıp Senoz daha iyi demeyin bizde kötü bal yok ...

KG fiyatı 25 TL 

Toplu alımlarda indirim var 

Online alışveriş:http://hakiki-sivas-ballari.ticiz.com

ve

Facebook Sayfamız: https://www.facebook...nSivasBicaklari