İçeriğe atla

Fotoğraf

Digital Fotoğraf Makinasına Format Attım

• Please log in to reply
7 replies to this topic

natilius

natilius
  • Üye
  • 492 Mesaj sayısı:
arkadaşlar hyundai nin küçük bir digital fotoğraf makinası var fotoğraf makinası, ses kayıt, mp3 çalar filan olayı bir arada olanlardan ben aleti usb kablosundan bilgisayara taktım sonra içinde mp3ler vardı onları tek tek silmek yerine ben aletin simgesinin üzerine tıklayıp sağ tuş yaptım disket formatlar gibi format seçeneğini seçip formatladım, sonra aleti çıkardım resim çekecektim baktım ekranda sadece boot diye bir yazı geri düzelmiyor arkadaşlar nasıl düzelecek napacam allah rızası için biri bişe söylesin yoksa kendimi pencereden atacam artık :)(((((((((((((

Özkan Erden

Özkan Erden

CEO

• Yönetici
  • 5.123 Mesaj sayısı:
Telaşlanmayın.

Böyle cihazların kendi özel formatlama yazılımları vardır. Sizdeki rünün tam modeline göre üretici sayfasından bu programa ulaşabilirsiniz.

natilius

natilius
  • Üye
  • 492 Mesaj sayısı:
vallahi bulamadım birde IT ci olacam utanmaya başladım kendimden, bunlarla ilgili bir site biliyormusunuz acaba. ah be ahhhhh doğum günümde resim çekmek için almıştım elim kırılaydıda almayaydım <_< :P :D :D :D :(

natilius

natilius
  • Üye
  • 492 Mesaj sayısı:
ya işin garibi böyle bir şey* için hiç bir yerde bir şey* yazmamışlar eminim buna tek format atan ben değilimdir, ben şu usb memory gibi düşünüp format atmıştım açılmayacağını nereden* bileyim <_< bu konuda fikir verebilecek arkadaşların yardımına gerçekten ihtiyacım var en azından şunu dene bunu dene gibi fikir verirseniz belki hepsini bir araya getirip düzeltmenin bir yolunu bulurum

Bu mesaj natilius tarafından düzenlendi: 18 Aralık 2003 - 18:05

Özkan Erden

Özkan Erden

CEO

• Yönetici
  • 5.123 Mesaj sayısı:
Bu ürün nereden aldınız? Distribütörüne sormak lazım, nedir prosedürü diye. Siz bana tam model söyleyin.

natilius

natilius
  • Üye
  • 492 Mesaj sayısı:
markası HYUNDAI ama sanırım jenerik marka bu, internette arama yaparken model numarasına göre aramıştım model numarası TN 2803A, http://www.saebyul.n...nics/newgen.htm
sitesinde aynısı var sadece markası farklı ama bütün özellikleri şekli herşeyi aynı makinanın, TN 2803A diye arayınca bir de* 2803A diye aramayı denedim yine bir sürü şey çıktı ama hiç bir şey* anlamadım açıkçası

Beman

Beman
  • Üye
  • 595 Mesaj sayısı:
bENDE BUNA BENZER BİŞİ YAŞAMIŞTIM.sEN İÇİNDEKİ BELLEK KARTINI ALIP BAŞKA MAKİNAYA VS.TAKIK BİR GÜZEL FORMATLA.sONRA MAKİNANA TAK DÜZELİR...

natilius

natilius
  • Üye
  • 492 Mesaj sayısı:
OFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF BEEE çok şükür düzeldi, kıytırık bi makina ama bana cehennem azabı yaşattı valla :D :) :D B) B) B)

hepinize çok teşekkürler