İçeriğe atla

Fotoğraf

Dubaide ne nereden alinir

- - - - -

• Please log in to reply
10 replies to this topic

xeng

xeng
  • Üye
  • 3 Mesaj sayısı:
Selam arkadaslar Dubaide neyi nasil nerede uzuca alirim bilgisi olan arkadas varsya bana yardimci olursa memnum olurum.. burdan bir seyler isterseniz elektronik alet, bilgisayar parcasi yardimci olabirilim.. tabi beni bilgilendirebilirseniz . hepinize iyi gunler...

Umutonline

Umutonline

t.p.o@team

• Üye
  • 2.012 Mesaj sayısı:
çok güzel bir soru olmus. sahsen benim de bu bilgiye ihtiyacim var smile.gif

san

san
  • Üye
  • 59 Mesaj sayısı:
Bende yakın zamanda Dubai'ye gidicem bildiğim kadarıyla 25 tane shoppingmall var.Bi kaçtanede teknosa gibi yer biliyorum güncel elektronik fiyatlarına bakıyorum.İşte size linkler

http://www.dunyaturu...ai/dubai04.html

http://www.jumbocorp.com

http://www.wealth24.com

Aslında benimde fiyatını öğrenemediğim şeylerde mevcut. İlk verdiğim link daha yardımcı olur.Ama bu mağazalarında adresleri de sitede yazıyor.tabii daha ucuzunu bulmak sana kalmış. Kolay gelsin

TaL

TaL
  • Validating
  • 1.528 Mesaj sayısı:
Yelken şeklindeki hotelden alın arkadaşlar, orda ucuzmuş! tongue.gif

Cem Akca

Cem Akca
  • Üye
  • 305 Mesaj sayısı:
Mutlaka alacağınız ürünler için gitmeden önce burada çok iyi bir fiyat araştırması yapın. Bazı ürünler yarı fiyatına yakın fiyata bulunurken bazılarında ise hiç fark olmayabiliyor.

MrmansoN

MrmansoN
  • Üye
  • 507 Mesaj sayısı:
şöyle özetliyim. Bazı ürünlerde garanti olmuyor bazılarındada uluslararası garanti oluyor bildiğiniz üzere. Öncelikle alcaklarınızın listesini yapın. Sonra bu ürünlerin uluslararası garanti durumunu öğrenip burada* sorun eğer garanti var derlerse büyük yerlerden almaya bakın. Tabii mutlaka burdan fiyat alarak gidin. Eğer garanti yoksa doğubank gibi yerler var oralara yönelin ancak mutlaka pazarlık yapın. Mall larda pazarlık şansınız belki yok ama oralarda acaip var. Pazarlık mutlaka yapın. Bi ara aynı tip üründen sadece 1 tane alabilme izni vardı bilmiyorum bu aralar nasıl. yani mesela sadece 1 tane cep tel sadece 1 tane kamera gibi... Satabileceğiniz ürünlerde alın sonra burada* satıp aldıklarınızın parasını bile çıkarabilirsiniz. Hurma murma almayın sakın smile.gif gerekirse az kıyafet götürün ama doldurun elektroniği. Alışveriş fuarı var şubatta ona gidin.

MrmansoN

MrmansoN
  • Üye
  • 507 Mesaj sayısı:
araba kiralayın orda 10$ a 2003 toyota araba kiralarsınız 10$ a da depo doluo zaten. Miss.

xeng

xeng
  • Üye
  • 3 Mesaj sayısı:
Sagoun arkaslar.. Neyse arayan bulurmus hesabi yapcez artik ... islerim yogun oldugu icin vakit bulamadim daha buraya geleli 20 gun oldu neyse hepinize DUBAI den selamlarla.. bu arada usutmeyin ! havalar sogumus oralarda tongue.gif

obenturk

obenturk
  • Üye
  • 2.098 Mesaj sayısı:
bana 1gb lik sd kart getirsene smile.gif

köroğlu

köroğlu
  • Üye
  • 74 Mesaj sayısı:
Deira City center iyidir,ucuza bulabilirsin.Ancak asıl güzel ürünleri Dubai Kalesine 200 m uzaklıkta sadece bilgisayar donanımı satan anayol üzerinde bir bilgisayar işhanı var,oradan bak ismi aklıma gelmedi şimdi,taksiciler falan bilir gösterir.Sadece bilgisayar parçası değil aynı zaman diğer elektronik eşyalarda ucuz.

Bu arada fiyatlarda fikir vermesi açısından ben SONY DAV-SC5 ses sistemi almıştım,buradaki fiyatı 750 euro idi bana maliyeti 600 Milyondu,yarı yarıya bile değildi yani. Ama cep telefonları düşündüğüm kadar ucuz değildi hatta fiyatlar biraz tuhaftı,Nokia 6600 P900 (yada P800) den daha pahalı idi yanılmıyorsam.

Burj El Araba gideceksen (7 yıldızlı otel) aklında olsun 3 gün önceden randevu alıyorsun.Anormal bir yer benim dünyam şaşmıştı. blink.gif blink.gif blink.gif

İnternet City'de (Microsoft,Oracle ve Siemensin bulunduğu vaha smile.gif ) işin olursa yönetim kurulu başkanı bayan bir Türk , yanına gidersen memnun olur.

Sormak istediğin birşey olursa PM'den ulaşabilirsin.

Araba işini arkadaşın söylediği iyi olmuş,taksi kullanarak dolaşılmaz şehir.Bence hergün 10 dolar verip taksi tutmak mantıklı.

İyi eğlenceler.

xeng

xeng
  • Üye
  • 3 Mesaj sayısı:
selam yeniden

köroğlu tesekkurler kardes sagol vaktim olursa gidecem arastirmaya yapacam .. smile.gif daha burdayim nasil olsa bulurum bi yerler .. bu arada 10$ 1 gunluk kiralik araba ben bulamadim valla smile.gif 50-70 DHS assa bulamadim .. bu arada 1$ 3.6 DHS
hepinize dubaiden selamlar...

Bu mesaj xeng tarafından düzenlendi: 02 Aralık 2004 - 22:37