İçeriğe atla

Fotoğraf

Atari Oyunları (neo-geo)

• Please log in to reply
24 replies to this topic

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
Umarım bu başlık sorun çıkarmaz ve direk konuya giriyorum:

Eskiden oydığım oyunları sizinle paylaşmak istedim eminim bu oyunların çoğunuz hatırlıyacaksınız çünkü atari salalonlarına armızda giden muhtemelen fazladır.Emulatorü buradan indirebilirsiniz linkte bir sorun olursa buradan da indirebilirsiniz.İndirdikten sonra Emulatorü zipten çıkarın ve daha sonra neogeo klasörünün içine girin ve oraya Roms dosyası açın.Romları (oyunları) çalıştırmak için romları rom clasörünün içine yapıştırın.....(Romlar zip'ten çıkarılmayacak direk yapıştıracaksınız).Daha sonra Emulatorün exe dosyasını çalıştırın açıldıktan sonra orada Import'a basın ve oyunların keyfini çakarın......

user posted image

Metal Sulug

user posted image

Metal Slug 2

user posted image

Metal Slug X

user posted image

Metal Slug 3

user posted image

Metal Slug 4

user posted image

Metal Slug 5

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
user posted image

Art Of Fighting

user posted image

Art Of Fighting2.

user posted image

Art Of Fighting3

user posted image

3Count Bout

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
user posted image

8 Man

user posted image

2020 Super Baseball

user posted image

Aero Fighters2

user posted image

Aggressors Of Dark Kombat

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
user posted image

Aero Fighters3

user posted image

Andro Dunos

user posted image

Bakatonosama

user posted image

BangBead

Eğer beyendiyseniz devamını getiricem arkadaşlar.....

prescott

prescott
  • Üye
  • 866 Mesaj sayısı:
çok teşekkür smile.gif sırf metal slug için indiriyom smile.gif

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
birşey değil
evet metal slug güzel bir oyun en sevdiğim oyunlar arasında smile.gif

yahu* ben neden daha ekleyemiyorum?Birde şöyle bir yazı var Üzgünüz, [IMG] taglarında dinamik sayfalara izin verilmemektedir. diye bir yazı var.Ne anlama geliyor bu yazı?

eraser

eraser
  • Üye
  • 7 Mesaj sayısı:
selman emülatörü indirip extract ediyorum. exe dosyası oke. ancak senin dediğin neogeo.rom klasörünemi roms dosyasını açacağız. şunu adım adım anlatabilirsen çok sevinirim. Aptala anlatırmış gibi anlat ben anlarım smile.gif
Dün gece 2 saat uğraştım beceremedim blushing1.gif

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
eraser dostum,zaten uğraşmadan öğrenemezsin madem yapamadım anlatırım thumbup1.gif .bak şimdi bilgisayarına indirdiğin romları (oyunları) Neo-Geo klasörünün içine,romları zip'ten çıkarmadan Roms klasörünün içine cut/paste yap daha sonra Neo-Geo'nun .exe'sini çalıştır.Açıldıktan sonra orada IMPORT yazacak ona bas.Bastıktan sonra oyunların isimleri beyaz olarak karşına çıkarsa oyunları görmüş demektir eğer hala siyahsa oyunların isimleri bir yanlış yaptın demektir.Eğer sorunun sende değilde Neo-Geo da olduğunu düşünüyorsan Neo-Geo klasörünü buradan indirmeyi dene sonra yukarıda altı çizili olan yerin aynısını indirdiğin Neo-Geo dosyasında tekrar uygula.....

Bu mesaj selman1989 tarafından düzenlendi: 14 Temmuz 2005 - 16:23

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
user posted image

BaseballStarsProfessional

user posted image

BlazingStar

Resim:Yok

BluesJourney

user posted image

Breakers

panda

panda
  • Üye
  • 109 Mesaj sayısı:
Oyunların hiçbirini indiremedim. Linklerde bir problem mi var acaba? emülatörü indirdik ama oyunlarda şöyle bir sayfaya yönleniyoruz?
user posted image

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
Allah Allah daha önce denediğimde böyle bir sorun yoktu linkler sapa sağlamdı şimdi niye böyle bir sorun var anlamadım.Oradaki yazı Emuasylum.com'u ziyaret etmemiz gerektiğini söylüyorsen orada "You can visit Emuasylum" yazan yere tıkla emuasylum.com'u ziyaret et oradan istediğin rom'u indir.

koksal09

koksal09
  • Üye
  • 12 Mesaj sayısı:
Oyun ve linkler için tşk. Selman 1989.
bahsettiğin neogeo.rom klasörünün içine giremiyorum,
win. '' bu dosyayı açmak için hangi programı kullanmak istiyorsunuz?'' diye soruyor.
Ben emulatörü(neorage0.8.zip) neo adı ile bir klasör oluşturup, zipli inen romları o halde bu klasöre attım. exe yi çalıştırıp importa basınce oyunları tanıdı fakat oyun başladıktan sonra ''insert coil''
mesajı çıkıyor ve oyunu hangi tuşla başlatmak gerekiyor?

Bu mesaj koksal09 tarafından düzenlendi: 18 Temmuz 2005 - 15:09

selman1989

selman1989
  • Üye
  • 119 Mesaj sayısı:
oyunu başlatmak için 3 ve 4 rakamları vardır. "4" player "2" ye hak verir "3" ise player "1" e hak verir.Hakları veridkten sonra "2" ye basarsan player 1 ve 2 canlanır eğer sadece player "1" i canlandırmak istiyorsan "1" e basacaksın

13eLeSH

13eLeSH
  • Üye
  • 62 Mesaj sayısı:
Selman ve diğer arkadaşlar bu bilgi için sizlere çok teşekkür ederim.Bu oyunları yeniden görmek harika!

Çağdaş Özgür.

Çağdaş Özgür.
  • Üye
  • 57 Mesaj sayısı:
Bende Deniyecem çok heycanlandım...

Ama Bir Türlü Beceremiyorum...

Bu mesaj Çağdaş Özgür. tarafından düzenlendi: 16 Ağustos 2005 - 22:59

Çağdaş Özgür.

Çağdaş Özgür.
  • Üye
  • 57 Mesaj sayısı:
Metal Slug 2'yi İndiriyom Bakalım Becere Bilecekmiyim....

Mc-SaRaPNeL

Mc-SaRaPNeL
  • Üye
  • 2 Mesaj sayısı:
Arkadasım metal slug 5 inmiyor nedenıde belli deyıl onunla ilgilenırsen sevınırım arkadasım..

sadr

sadr
  • Üye
  • 1 Mesaj sayısı:
smiley32.gif Allah(c.c.) senden razı olsun ama indiemiyorum rapid falan yapsaydın daha iyi olurdu.Neyse tşk.

Allahım!! Senden Başka Hiçbirşeyi Olmayan Ben;Senden Başka Herşeyi Olanlara Acırım!

m3rcury

m3rcury
  • Üye
  • 7 Mesaj sayısı:
Uğraşmışsınız, elinize sağlık da http://www.romnation.net/ adresinden fazlasıyla eskiye dönebilirsiniz.

Kolay Gelsin.

Fox Murder

Fox Murder
  • Üye
  • 37 Mesaj sayısı:
arkadaşlar üzücü bir haber metal slug linkleri kırık sad.gif

muratfbli

muratfbli
  • Üye
  • 1 Mesaj sayısı:
bu adres açılmıyo bende neo geo var ama çoğu oyun eksik

Max Cavalera

Max Cavalera
  • Üye
  • 483 Mesaj sayısı:
Konuda ne hortlamış be, linkler çalışmaz tabi ...

botoks

botoks
  • Üye
  • 488 Mesaj sayısı:
ALINTI(Max Cavalera @ 02-12-2008, 00:32:24) <{POST_SNAPBACK}>
Konuda ne hortlamış be, linkler çalışmaz tabi ...

tusubasayı tek geçerdim

kral701

kral701
  • Üye
  • 212 Mesaj sayısı:
konu açım tarihi:12-07-2005 dikkat edin

toolga34

toolga34
  • Üye
  • 1 Mesaj sayısı:
ALINTI(selman1989 @ 12-07-2005, 21:40:53) <{POST_SNAPBACK}>
Umarım bu başlık sorun çıkarmaz ve direk konuya giriyorum:

Eskiden oydığım oyunları sizinle paylaşmak istedim eminim bu oyunların çoğunuz hatırlıyacaksınız çünkü atari salalonlarına armızda giden muhtemelen fazladır.Emulatorü buradan indirebilirsiniz linkte bir sorun olursa buradan da indirebilirsiniz.İndirdikten sonra Emulatorü zipten çıkarın ve daha sonra neogeo klasörünün içine girin ve oraya Roms dosyası açın.Romları (oyunları) çalıştırmak için romları rom clasörünün içine yapıştırın.....(Romlar zip'ten çıkarılmayacak direk yapıştıracaksınız).Daha sonra Emulatorün exe dosyasını çalıştırın açıldıktan sonra orada Import'a basın ve oyunların keyfini çakarın......

Metal Sulug

Metal Slug 2

Metal Slug X

Metal Slug 3

Metal Slug 4

Metal Slug 5