İçeriğe atla

Fotoğraf

Videolardaki Orijinal Sesi Silme Programı?

• Please log in to reply
3 replies to this topic

Usa-ko

Usa-ko
  • Üye
  • 11 Mesaj sayısı:
Arkadşlar çok acil bir Programın olup olmadığını öğrenmem ve eğer varsa onu yüklemme gerk yardımcı olurmusunuz...Şimdi Normal bir VİDEO daki Orjinalll SESİ silmeme yarayacak bir Program var mı?
Videoda bulunan o sesi silmem için öle bir program varsa bana adını verirsenniz çok memlun olurm..Yardımlarınızı Bekliorum...

Bu mesaj ReGeDiT tarafından düzenlendi: 30 Mayıs 2007 - 07:51
Yeni üyemiz olduğunuzdan dolayı konu başlığınız düzenlenmiştir.Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

V

V
  • Üye
  • 4.986 Mesaj sayısı:
Öncelikle,

1- Konu başlığınız hatalı
2- Kurduğunuz cümleler, kullandığınız yanlış kelimeler nedeniyle net anlaşılmıyor.

Konunuza gelecek olursak;

Adobe Premier işinizi görecektir.

capta1n

capta1n
  • Üye
  • 17 Mesaj sayısı:
ALINTI(Usa-ko @ 29-05-2007, 20:20:11) Mesajı Gör
Arkadşlar çok acil bir Programın olup olmadığını öğrenmem ve eğer varsa onu yüklemme gerk yardımcı olurmusunuz...Şimdi Normal bir VİDEO daki Orjinalll SESİ silmeme yarayacak bir Program var mı?
Videoda bulunan o sesi silmem için öle bir program varsa bana adını verirsenniz çok memlun olurm..Yardımlarınızı Bekliorum...

voodoo 'nun önerdiği programla yapabilirsin alternatif olarak Sony Vegas da kullanabilirsin.Eğer sony vegas kullanımı konusunda zorlanır isen bana bildir yardımcı olmaya çalışırım.

Bu mesaj capta1n tarafından düzenlendi: 30 Mayıs 2007 - 16:01

hanger

hanger
  • Üye
  • 1 Mesaj sayısı:
windows movie maker da bu işi yapabilirsiniz. sesini silmek istediğiniz video yu,movie maker a alın.Altta yer alan film çizelgesine sürükleyip bırakın.Daha sonra bu video yu seçili yapın.Üstte yer alan menü çubuğundan Klip/Ses/Sesi kapat seçeneklerini tıklayın.