İçeriğe atla

Fotoğraf

Flynet 4port Wireless Adsl Modem Şifre Sorunu

- - - - -

• Please log in to reply
1 reply to this topic

emora

emora
  • Üye
  • 2 Mesaj sayısı:
Arkadaşlar merhaba,

2 gün önce Flynet 4Port Wireless Adsl Modem aldım,masaüstü bilgisayarımla ethernet kablo ile,dizüstü bilgisayarımla da kablosuz olarak sorunsuz bağlanabiliyorum fakat kablosuz internet için kalıcı bir şifre koymayı bir türlü beceremedim.Google'da da arayıp inceledim fakat şifre koyma konusunda birkaç bilgi edindim ama sorunum hala çözülmedi.

"web tabanlı ARAYUZEYE GIRIP KABLOSUZ>GUVENLİK>>WPA karsına cıkan sayfada altta sag kosede ag paylasım anahtar dıye bı secenek var onu sectim ve psk dızısı olan yere 8 hanelı bı sıfremi girdim sonra erşim noktasını kaydet ve en son da tüm değişiklikleri kaydet" diyerek kablosuz ağımı şifreleyebiliyorum ama modemi ve bilgisayarımı kapatıp yeniden açınca şifrem gidiyor ve şifresiz olarak yeniden en başa dönmüş oluyorum,kablosuz ağım yine şifresiz olarak açık duruma dönüyor.Ben bu modeme kalıcı şifreyi nasıl koyacağım?Yani modemi kapatıp açsam bile nasıl kalıcı olarak kablosuz ağımı şifreleyeceğim? Yoksa her internete girişimde modeme şifre koymak gibi işkence bir gereklilik mi var?Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

ibrahimkrc

ibrahimkrc
  • Üye
  • 1 Mesaj sayısı:
Bu işlemleri yaptıktan snra uygula seceneği ardından erişim noktasını yeniden baslat seceneğini kullanırsınız modeminiz şifreli olur.Kolay gelsin.