İçeriğe atla

Fotoğraf

Su Filtreli Elektrik Süpürgesi Alacağım

- - - - -

• Please log in to reply
10 replies to this topic

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Su filtreli elektrik süpürgesi alacağım. Güçlü bir alet olmalı. Uzun vadede güç kaybı olmamalı. İyi bir alet olmasını istiyorum. Ömürlük olsun.

Evinde kullananlar varsa yazsın buraya, yapsın bir inceleme. Okuyucu incelemeleri kısmına da bir inceleme yazabilirsiniz.

srknlvnt

srknlvnt

sensei

• Yönetici
  • 4.264 Mesaj sayısı:
http://blog.pclabs.g...e-incelenir-mi/

Su filtreli değil ama yine teknik açıdan fikir verebilir. smile.gif

aretias

aretias
  • Üye
  • 285 Mesaj sayısı:
Ben geçen ay Arnica(su filtreli tek modeli var) marka 1600 w gücünde su filtreli bir makine aldım.Çekim gücü fazlasıyla iyi.Arnica almamın sebebi de Türk malı olması.
Tavsiye ederim.

excuseme

excuseme
  • Üye
  • 304 Mesaj sayısı:
Arkadaşım bulabilirsen modics su filtreli elektrik süpürgesini al dışarı tarafa hava üflemesi var bu ürün bilgisayar kasasını temizlemek içinde ideal

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
ALINTI(excuseme @ 18-05-2008, 12:18:19) Mesajı Gör
Arkadaşım bulabilirsen modics su filtreli elektrik süpürgesini al dışarı tarafa hava üflemesi var bu ürün bilgisayar kasasını temizlemek içinde ideal

Bu tam benim aradığım şeye benziyor. Dışarı üflemeli olanlardan arıyordum aslında. İnternetten bir inceleyip bakayım.

Birde bugün mağazanın birinin önünden geçerken, arnica'nın hem halı yıkama makinesi olan hemde elektrik süpürgesi olarak kullanılabilen bir modelini gördüm. Onuda inceleyeceğim. Aksesuarların sağlamlığıda önemli tabi. Bazıları çok fazla hava kaçırıyor. Buda makinenin çekim gücünü düşürüyor. Araştırıp bakacağım.

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Eklenen Dosya  evarnhydrarain.jpg   13,25K   0 İndirme sayısı
Arnica'nın Hydra Rain modeli. Bu model aslında halı yıkama makinesi olarak geçiyor www.arnica.com.tr adresinde. Ama internet sitelerinden incelediğim kadarıyla elektrik süpürgesi olarak kullanılabiliyor. Zaten bugün beyaz eşyacıda birazcık inceledeğim model buydu. Ordaki adam bu modelin hem halı yıkama makinesi olarak hemde su filtreli elekrik süpürgesi olarak kullanılabileceğini söyledi. Ayrıca internet sitesinde hafa üfleme özelliğinin olduğunuda söylüyor.
Bilgisayarları temizlemek, elektronik eşyların içini açıp temizleyebilmek için birebir o zaman.

Hava kompresörü alacaktım, çoğu zaman bana lazım oluyordu işyerinde sınıftaki bilgisayarları temizlemek için. Ama böyle bir süpürge alınca gerek yok.

HepYek

HepYek
  • Üye
  • 4.462 Mesaj sayısı:
İhlas makrasının bu tür bir ürünü var ve 2 yıl kullandım hala kullanıyorum. Süpürge yaparken motorlu bir kafası var, halıdan öyle bir kir çıkarıyor ki, Temizlikçiden gelen halıdan bile kir çıkarabiliyor. Çıkardığı kiri direk suya çekiyor. Toz hiç olmuyor. Hava üflemeside var, bilgisayarımı her zaman onunla temizlerdim. Envai çeşit aparatıda var ve hepsi kullanışlı. Halı yıkaması çok kullanşlı değil ve zor oluyor. Ama süpürge kafasıdaki ikinci motoru süper ötesi. Dediğim gibi halıyı resmen sömürüyor.

Teknik servisi çoğu yerde var ve yedek parça sıkıntısı yok. İhlas servislerinden mennun kalmadım hiç ayrı konu. Arnica'da iyi duruyor.

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
ALINTI(Safranbolu @ 18-05-2008, 21:39:03) Mesajı Gör
Eklenen Dosya  evarnhydrarain.jpg   13,25K   0 İndirme sayısı
Arnica'nın Hydra Rain modeli. Bu model aslında halı yıkama makinesi olarak geçiyor www.arnica.com.tr adresinde. Ama internet sitelerinden incelediğim kadarıyla elektrik süpürgesi olarak kullanılabiliyor. Zaten bugün beyaz eşyacıda birazcık inceledeğim model buydu. Ordaki adam bu modelin hem halı yıkama makinesi olarak hemde su filtreli elekrik süpürgesi olarak kullanılabileceğini söyledi. Ayrıca internet sitesinde hafa üfleme özelliğinin olduğunuda söylüyor.
Bilgisayarları temizlemek, elektronik eşyların içini açıp temizleyebilmek için birebir o zaman.

Hava kompresörü alacaktım, çoğu zaman bana lazım oluyordu işyerinde sınıftaki bilgisayarları temizlemek için. Ama böyle bir süpürge alınca gerek yok.

İnternetteki bazı yorumları okudum. Bu makinenin her kullanımdan sonra filtrelerinin temizlenmesi gerekiyormuş. Temizlemek de biraz zor oluyormuş.

Böyle bir durumda yedek filtreler almanın faydası var. Birini kullandıktan sonra diğerini temizlemek üzere banyoya, temiz olanında makinenin üzerine takmakta fayda var.
İnternet üzerinde bu makinelerle ilgili olarak en çok şikayet temizleme işleminin biraz zahmetli ve zaman alıcı olduğu.

Bazı makinelerin kazanını ve filtrelerini tekrardan temiz suya tutmak yeterli oluyormuş.

SonForum

SonForum
  • Üye
  • 22 Mesaj sayısı:
İhlasın fabrikasındada çalıştım, zamanındada bu ürünün pazarlamasınıda yapmıştım. Verdiğin parayı sonuna kadar hakeden bir ürün.

ALINTI(HepYek @ 19-05-2008, 08:50:40) Mesajı Gör
İhlas makrasının bu tür bir ürünü var ve 2 yıl kullandım hala kullanıyorum. Süpürge yaparken motorlu bir kafası var, halıdan öyle bir kir çıkarıyor ki, Temizlikçiden gelen halıdan bile kir çıkarabiliyor. Çıkardığı kiri direk suya çekiyor. Toz hiç olmuyor. Hava üflemeside var, bilgisayarımı her zaman onunla temizlerdim. Envai çeşit aparatıda var ve hepsi kullanışlı. Halı yıkaması çok kullanşlı değil ve zor oluyor. Ama süpürge kafasıdaki ikinci motoru süper ötesi. Dediğim gibi halıyı resmen sömürüyor.

Teknik servisi çoğu yerde var ve yedek parça sıkıntısı yok. İhlas servislerinden mennun kalmadım hiç ayrı konu. Arnica'da iyi duruyor.

KINAMAX

KINAMAX
  • Üye
  • 1.412 Mesaj sayısı:
Eklenen Dosya  evrowru705.jpg   9,17K   2 İndirme sayısı

Rowentanın bu modeli üzerinde 2000 Watt yazıyor. Aynı zamanda Arnica'nın Hydra Rain modeli ile aşağı yukarı aynı fiyatta. Ayrıca ürünün teleskobik borusu çelik borusu var. Aynı zamanda aksesuarları daha dayanıklı ve daha kullanışlı geldi bana. Tek sorun bu ürünün servis sorunu. İlginçtir ki www.rowenta.com.tr adresine baktığımda bu tarz elektrik süpürgeleri veya halıyıkama makineleri ürünler kısmında görünmüyor.

aretias

aretias
  • Üye
  • 285 Mesaj sayısı:
Rowenta nın servis sorunu olur mu tam olarak bilemicem ama arnica Arzum'un ürünü.Yani serviste sorun yaşanacağını sanmıyorum.(Arzum'un yaygın bir marka olduğunu varsayarak)